Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Rychle běhej, utíkej :-)

Ve čtvrtek 22. 9. 2016 se naše dvě družstva vypravila změřit síly s žáky dalších škol v přespolním běhu v Břidličné. Na družstvo dívek ve složení Anna Mrkvová, Eliška Mrkvová, Anna Javůrková a Nikola Netuková čekala trať v celkové délce 1 500 metrů. Chlapecké družstvo, Oldřich Hanke, Alexandros Varga, Valentín Košňovský a Patrik Pavlíček, muselo překonávat trať délky 3 000 metrů. Po náročné, poměrně dlouhé cestě se v poledních hodinách postavili naši sportovci na start svého závodu. Plni sil, prozatím s úsměvem a nadšením se vrhli do boje ostatními závodníky.  Na stupně vítězů jsme sice nedosáhli, ale nasbírali jsme cenné zkušenosti do dalšího sportovního zápolení. Všichni zaslouží pochvalu za to, s jakým odhodláním překonali úskalí připravené tratě.