Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Závěrečná lekce plavání

Ve středu 20. ledna jsme se s radostí a zároveň se smutkem vydali na další, tentokráte poslední, lekci plavání. Těšili jsme se velice, protože jsme věděli, že budeme dovádět. Paní instruktorky nám slíbily opičí dráhu plnou zábavných překážek, prolézaček a v neposlední řadě nesměla chybět ani skluzavka. V koutku duše jsme neustále mysleli na chvíli, kdy si budeme moci vzít do vody i své vodní hračky – ploutve, potápěčské brýle, míče, vodní zvířátka, nafukovátka,…

Paní učitelky obdržely naše “Mokrá vysvědčení”, která dostaneme zároveň s pololetním vysvědčením ve čtvrtek 28. ledna.

Pro čtvrťáky to byla lekce úplně poslední, avšak my, druháci a třeťáci, se těšíme na další lekce v příštích letech.

Fotografie vznikly díky tabletu, který jsme koupili z grantu Lesů ČR – Smlouva 9/2015.

Další foto zde: http://zsjindrichov.rajce.idnes.cz/Plavani_2015_2016