Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Orion Florbal Cup 2012/2013
Orion Florbal Cup je největší florbalová soutěž, která je určena žákům druhého stupně základních škol. V okrskovém kole, které se v letošním roce konalo na ZŠ Město Albrechtice, soutěžili také kromě našich hráčů žáci z Třemešné a Osoblahy.
Stejně jako každý ročník přinesl tento turnaj vzájemnou rivalitu během hry, z čehož také vyplynulo, že se ve finálovém zápase setkali opět tradiční rivalové Osoblaha a domácí Albrechtice, které nakonec vyšly z tohoto duelu vítězně, a staly se tedy postupujícím družstvem na okresní kolo.
Na posledním místě se umístili chlapci z Třemešné, když ve vzájemném souboji těsně podlehli za stavu 5:4 našim hráčům z Jindřichova, kteří nakonec obhájili třetí místo.

Tabulka střelců:
1. Hrabovský Jan (Osoblaha) 15
2. Baránek Patrik (M.Albrechtice) 7
3. Wilczek Kamil (Třemešná) 6
4.-5. Klembara Pavel (Jindřichov) 4
Švec Kamil (M.Albrechtice) 4
6.-8. Novák Ondřej (M.Albrechtice) 3
Halašy Dominik (Osoblaha) 3
Hanzelka Filip (Jindřichov) 3
9.-11. Kozelek Tomáš (M.Albrechtice) 2
Poláček Michal (Třemešná) 2
Pucher Jakub (Osoblaha) 2