Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

„Najdi si svou kešku“

Dne 6. 11. 2014 proběhla v Městských sadech v Opavě soutěž „Najdi si svou kešku“. Soutěž, kterou pořádala Střední průmyslová škola stavební Opava, se uskutečnila za krásného podzimního počasí. Zúčastnilo se jí přes 30 družstev, jak z opavského, tak bruntálského okresu.

Naše škola vyslala dvě družstva. Družstvo Bořiči ve složení Sobolčiak Pavel, Smékalová Tereza, Sochová Pavlína, Hlawiczková Denisa a Šmídová Michaela a druhý tým reprezentující školu pod názvem Titáni, kterými byli Hanzlík Jan, Doláková Pavlína, Sobkuliaková Pavla, Korduliaková Tereza a Šrámková Marie. Obě naše družstva se po pěkném výkonu umístila ve středu soutěžního pole. Oběma družstvům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Janis Busios