Návštěva z Anglie

Jsme velice rádi, když se k nám vracejí bývalí žáci. Tentokrát se za námi přijely podívat hned tři bývalé žačky, dvě z nich žijí trvale v anglickém Welsu. Sestry Vaverkovy do naší školy chodily jen do 2. a 3. třídy, než přesídlily do Anglie, a přesto na nás velmi rády vzpomínají. Byly dobrými žačkami a také zpěvačkami v našem školním sboru. Společně s jejich maminkou a starší sestrou, která k nám chodila do 8. a 9. třídy, jsme se takto setkali po osmi letech. Děvčata dětem ze 4. třídy vyprávěla o tom, jak to chodí v anglických školách, trošku s nimi konverzovala v angličtině a předvedla také welštinu, kterou se právě učí. Přejeme oběma mnoho úspěchů v dalším studiu a těšíme se, že se zase někdy uvidíme.