Novoroční padesátka

Jak jinak jsme mohli zahájit nový kalendářní rok 2013 po dlouhém vánočním lenošení, než tím, že jsme si uspořádali tradiční soutěž ve šplhu.

Nejprve se statečných 43 žáků zasloužilo o to, aby 50 x vyšplhalo a tím tento rok pokořili čas z minulého toku a to dokonce o téměř 2 minuty!
2012    8: 04
2013    6: 11

Dále následoval souboj tříd, který byl rozdělen na 2 kategorie a to 4. třída proti 5. a 6. třídě, které byly z důvodu malého počtu žáků spojeny v jedno družstvo. Z tohoto duelu vzešlo vítězně, ale opravdu velmi těsně, družstvo 5. a 6. třídy.

V souboji 7., 8. a 9 třídy nakonec rozhodlo pořadí v umístění zaváhání deváťáků, kteří se tímto připravili o první pozici a skončili tedy na 3. místě. Druhé místo obsadila sedmá třída, prvenství zůstalo suverénně 8. třídě.

Jako vrchol naší soutěže následoval šplh jednotlivců, kdy žáci během jedné minuty museli dosáhnout maximálního počtu vyšplhání.

V kategorii dívek se umístily:
1. místo Eliška Jančová (7. tř. )
2. místo Pavla Sochová ( 7. tř.)
3. místo Sylvie Barkociová ( 7. tř. )
V kategorii chlapců se umístili:
1. místo Michal Dobiáš ( 9. tř. )
2. místo Alex Šimek ( 9. tř. )
3. místo Marián Gergišák ( 9. tř.)