Dny otevřených dveří na SŠ

Den otevřených dveří Střední automobilní školy Krnov

Dobrý den,

dovolujeme si pozvat vaše žáky a jejich rodiče na den otevřených dveří, který se uskuteční

ve středu 13. 11. 2019

v prostorách naší školy od 8:00 do 18:00.

V rámci dne otevřených dveří budou pro vás připraveny k prohlídce veškeré prostory naší školy, odborné dílenské učebny, domov mládeže, jídelna, sportovní zařízení včetně doprovodného programu pro žáky.

Pro rodiče máme bezplatnou nabídku služeb v našich dílnách se zaměřením na servis a diagnostiku automobilů.

Všichni jste srdečně zváni. V případě, že vám tento termín nevyhovuje, je možno domluvit individuálně jiný termín jak pro samotné žáky, tak pro třídní kolektivy.

Nabídka SŠ Kostka ve Vsetíně

Střední průmyslová škola Ostrava Vítkovice

Nabídka Střední odborné školy lesnické a strojírenské Šternberk

27. 9.