Sport pro školy

V roce 2019 se škola stala členem ASŠK a probíhají aktivity v rámci projektu “Sport pro školy”.

V prvních školních odpoledne a zároveň posledních slunných dnech si děti v ŠD užili sportem a pohybem. Hráli jsme hry jako například florbal, fotbal, Fanta – Cola, tančili jsme Ram Sam Sam a spoustu dalšího.

Dětský den plný sportu …

TURNAJ VE STŘELBĚ ZE VZDUCHOVKY VE ZLATÝCH HORÁCH

V pondělí 13. 5. 2019 se děti ze střeleckého kroužku zúčastnily turnaje ve střelbě. Silná konkurence z okolních obcí nebyla překážkou pro Jana Skalku, který obsadil krásné třetí místo. Pochvala patří i T. Krčovi, A. Němčíkové a K. Pakuzovi, kteří se účastnili turnaje poprvé.

Krásný slunečný den jsme si užili sportem, skokem do písku a závody v běhu.

Vybíjená

Naší žáci vyhráli turnaj ve vybíjené se ZŠ v M. Albrechticích!
Již po čtvrté proběhl ve středu 27. 3. 2019 turnaj ve vybíjené se ZŠ v M. Albrechticích. Naši žáci celý rok poctivě a tvrdě trénovali.
Turnaj letos poprvé vyhráli, a to všechny tři zápasy, proto měly děti z vítězství ohromnou radost a těší se na další setkání.

Dne 20. 3. 2019 se uskutečnilo místní kolo ve vybíjené.

V březnu jsme se věnovali střelbě ze vzduchovky.

Pobyt na čerstvém vzduchu jsme si zpříjemnili vyzkoušením běžecké abecedy, kdy jsme si zkusili např. zakopávání, jelení skoky. Běžecký poobědní čas jsme zakončili závodem v běhu a u dětí velmi oblíbenými hry – Rybičky a Cukr, káva, limonáda.

Ve školní družině jsme první sluníčko přivítali pohybovými hry. Zahráli jsme si například Cukr, káva limonáda, Zlého čaroděje, Atomy.

V únoru jsme se věnovali zimním sportům.

V rámci ŠD v lednu se děti věnovaly kopané a vybíjené.