Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Překvapení z Kardašovy Řečice

Z městečka nedaleko Jindřichova Hradce k nám dorazil balík. Po rozbalení a přečtení průvodního dopisu jsme byli velmi překvapeni. Paní Petra Marková pracuje ve firmě, která vyrábí dřevěné tužky a pastelky. V rámci své dovolené navštívila Jindřichov, kde se jí do ruky dostalo číslo našeho školního časopisu Mladý žurnalista. Líbil se jí, a tak nám za to poslala plný balík výrobků jejich firmy. My ji za tento dárek velice děkujeme, našim mladým žurnalistům se tyto psací potřeby budou velice hodit. Navíc jsme potěšeni, že školní časopis, který tvoří naše děti pod vedením paní učitelky Smolíkové a paní učitelky Winklerové, někoho tolik zaujal. Čisla časopisu, která doposud vyšla, najdete zde:

http://zsjindrichov.cz/neco-o-me/uredni-deska/skolni-casopis-2

dopis 001