Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Třídní výlet 7. a 8. ročníku

Středa 18. července byl den, na který jsme se my, sedmáci a osmáci, těšili už dlouhou dobu. Vydali jsme se totiž na výlet do Olomouce, kde jsme navštívili lanové centrum Proud a projeli jsme se na raftech. V lanovém centru jsme měli dva super instruktory, Meggi a Ondru. Někteří z nás se báli vylézt těch pár metrů nahoru, ale většině to nedělalo problém. Naučili jsme se jistit a důvěřovat si. Následovaly rafty, na kterých jsme pluli asi 40 minut po řece Moravě. Po cestě jsme narazili do všech křoví, co jsme mohli. Potom jsme měli tříhodinový rozchod, kdy nás paní učitelka navedla do Šantovky a na náměstí. Při zpáteční cestě na nádraží jsme navštívili Dóm sv. Václava, ve kterém nám pan průvodce pověděl spoustu zajímavostí. Do vlaku jsme nastoupili všichni unaveni, ale s bezva vzpomínkami na náš (osmáků) první skutečný třídní výlet za poslední 3 roky.

Žáci 8. a 7. ročníku

http://zsjindrichov.rajce.idnes.cz/Tridni_vylet_7._a_8._tridy/