ZŠ a MŠ Jindřichov, okres Bruntál

NÁLEZ KAMÍNKU – fb U NAŠÍ ŠKOLY POTĚŠIL…

Již delší dobu jsou v oblibě tzv. KAMÍNKY. Jde o to jakýkoliv přírodní kamínek libovolně ozdobit. Používají se speciální akrylové barvy a lak, aby se malba například deštěm nesmyla. Tyto kamínky pak jejich tvůrci rozmisťují na různá místa po celé ČR. Obliba této aktivity je i u našich sousedů v Polsku. Komu se tato “nová” záliba líbí, může se přihlásit do skupiny na FB.

Pokud takovýto kamínek naleznete, můžete jej vyfotit z obou stran, na té druhé se uvádí PSČ, odkud kamínek pochází. Pak jej zveřejníte na stránkách facebooku, kde jeho původní majitel může dohledat, kam až jeho kamínek doputoval. Některé “cesty” kamínků jsou opravdu zajímavé a dlouhé.

A tak se přištěstilo i naší škole takovýto kamínek nalézt u vstupních dveří do budovy.

Udělal nám všem radost, jeho tvůrci moc děkujeme, kamínek jsme na FB zveřejnili a určitě ho přemístíme zase o kousek dál, aby potěšil dalšího nálezce.