Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

MC Donald’s CUP- okrskové kolo

V úterý 7. května jsme se s vybranými žáky z 1. – 5. třídy vydali reprezentovat naši školu na známý fotbalový turnaj MC Donald’s CUP, jehož patronem je v letošním školním roce Pavel Horváth.

Podařilo se nám sestavit dvě družstva, která se utkala se svými soupeři na fotbalovém hřišti v Krnově. Skupinu A tvořilo družstvo mladších žáků 1. – 3. ročníku, béčko pak patřilo starším žákům 4.- 5. ročníku.

Chlapci a dívenka bojovali ze všech sil! I když nám příliš nepřálo štěstí především v zakončení, postoupilo družstvo mladších žáků z třetí pozice do okresního kola, které se uskuteční ve středu 15. května v Krnově. Tým starších žáků se umístil na krásném čtvrtém místě.

Děkujeme rodičům za podporu, TJ Slezan Jindřichov za zapůjčení dresů a žákům za velkou chuť hrát a vyhrát!!!

fotbal001 fotbal002 fotbal003 fotbal004 fotbal005 fotbal006 fotbal007 fotbal008 fotbal009 fotbal010 fotbal011