Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Vrbno pod Pradědem, těš se! Lyžařský výcvik začíná…

Den první – neděle

Je neděle. Ano, ta neděle 11. února 2018, na kterou se od začátku školního roku všichni strašně moc těšíme! My, páťáci a sedmáci, se sjíždíme v penzionu U Hradilů, abychom se poprali s obrovskou výzvou – máme zdolat zdejší sjezdovku.

Poté, co jsme úspěšně našli jmenovku na svém pokoji, zabydleli jsme se, vydali jsme se do půjčovny lyžařského vybavení, pořídili jsme si lyže, lyžáky, přilby a hole. Ještě jsme však nevěděli, co nás čeká – odnést těžkou výbavu dolů do penzionu. UFF!

Po večeři jsme se řádně proškolili, abychom věděli, jak se máme chovat nejen na penzionu, ale i na sjezdovce a při pohybu po veřejné komunikaci.

Celí natěšení jsme nemohli usnout. … už ať je pondělí!!!