Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Svlékejte kožíšek, babičko milá …

Komu se zdá, že zimy už bylo dost, určitě by se rád přidal a šel s námi spálit Mořenu, jen aby se ujistil, že už opravdu brzy její vláda skončí. První jarní den si letos neudělal ostudu a usměvavé sluníčko nás ve středu 20. 3. vyprovodilo na cestě k domu s pečovatelskou službou, kde nás čekali jeho obyvatelé. Přivítali jsme se a pozdravili je jarními písničkami. Určitě jsme všem udělali radost a naše zpívání bylo pro ně příjemným zpestřením dne. Nazdobené létéčko, které jsme přinesli, jim teď bude naši návštěvu dlouho připomínat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA