ZŠ a MŠ Jindřichov, okres Bruntál

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Ve čtvrtek 30. dubna vyrazilo družstvo nadšených cyklistů na okrskové kolo Dopravní soutěže do Krnova, kde si ověřili svou obratnost, znalost dopravních předpisů a základy poskytování první pomoci. Letos byla konkurence opravdu veliká a výkony našich soutěžících tak negativně ovlivnila tréma. Důležité ovšem je, že veškeré zkušenosti a dovednosti získané nácvikem na soutěž, využijí žáci při aktivní účasti v silničním provozu, ve kterém se budou chovat bezpečně a ohleduplně.

Obrovskou pochvalu za vytrvalost a píli si zaslouží níže uvedení žáci, kteří reprezentovali naši školu:

Timová I., Javůrková A., Grigoriadisová N., Zábranský D., Chramosta M.

Atmosféru panující na soutěži Vám přiblíží přiložené fotografie.

DSCN2870 DSCN2875 DSCN2889 DSCN2892 DSCN2915