ZŠ a MŠ Jindřichov, okres Bruntál

Velká cena v šachu

V pátek 27. 2. 2015 se vybraní žáci, kteří navštěvují šachový kroužek, zúčastnili šachového turnaje ve Vrbně pod Pradědem. Naši žáci byli zařazeni do kategorii Benjamínci. V této kategorii soutěžilo 22 dětí.                                                           Výsledné pořadí našich soutěžících:

Streďanský Pavel     9.místo                                                                                            Gvuzd Martin          13.místo                                                                                                  Iljaševič Ondra       15.místo

Blahopřejeme chlapcům za jejich skvělé výkony a přejeme jim mnoho úspěchů v dalších turnajích. Zároveň děkujeme tatínkovi Ondry Iljaševiče za podporu při turnaji.

Fotografie0093 Fotografie0094 Fotografie0095 Fotografie0096