Školní rok 2017/2018

18. 1. 2018

Podívejte se, co bude na přijímačkách:

11.1. 2018

Blíží se pololetí, tedy i čas podávání přihlášek na SŠ. Jak to bude probíhat s přihláškami?

• v co nejkratším termínu po pololetním vysvědčení dostane každý žák 2 předvyplněné přihlášky
  • škola vyplní hlavičku (osobní údaje) a známky vzadu
  • rodiče si vyplní do každé přihlášky stejné 2 školy:  POZOR, VE STEJNÉM POŘADÍ!!!!!
    • uvádějte kód oboru
    • celý správný název školy a oboru
    • všechno najdete v katalogu škol, který všichni deváťáci dostali v listopadu
    • PŘIHLÁŠKY MUSÍ BÝT PODEPSANÉ V PŘÍSLUŠNÝCH KOLONKÁCH, A TO JAK ZÁKONNÝM ZÁSTUPCEM (RODIČEM), TAK ŽÁKEM!!!!
    • zajdete s žákem na lékařské vyšetření k dětskému nebo odbornému lékaři, přesně podle požadavků školy (najdete opět v katalogu) – s vyplněnou přihláškou, pozor, potvrzení se platí (lékař obyčejně vytiskne potvrzení zvlášť, přiložíte jako přílohu a uvedete ji v počtu příloh na zadní straně přihlášky)
  • pokud chcete, aby výchovná poradkyně (Mgr. Alena Grossová) překontrolovala přihlášku, přineste ji včas (pozor, v době odevzdávání přihlášek budou jarní prázdniny!!!)
  • DO 1. BŘEZNA MUSÍ BÝT VYPLNĚNÉ PŘIHLÁŠKY ODEVZDÁNY BUĎ OSOBNĚ NEBO POŠTOU K RUKÁM ŘEDITELŮ JEDNOTLIVÝCH STŘEDNÍCH ŠKOL (toto nezajišťuje základní škola)

Ve čtvrtek 7. prosince 2017  se v 16:00 koná schůzka s rodiči deváťáků ohledně přijímacího řízení na střední školy.

SLEDUJTE STRÁNKY PRO DEVÁŤÁKY V SEKCI PORADENSTVÍ – NAJDETE TAM DATA DNŮ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NĚKTERÝCH ŠKOL INFORMACE O PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ, PŘIHLÁŠKY KE KONZULTACÍM A POD.

Upozornění pro rodiče: Vzhledem k vyučovacím povinnostem učitelů žádáme rodiče, aby dodržovali následující konzultační hodiny:

• malá budova – pondělí 12:00 – 13:00
  • velká budova – kterýkoli den po domluvě s učiteli vždy od 13:30 do 14:30
  • Není možné Vám vyhovět v ranních hodinách.

V úterý 5.9.2017 končíme ve 12:10 hodin a od středy pojedeme podle nového rozvrhu.

Výsledek obrázku pro smile

Huráááááá

Máme tady nový školní rok 2017/2018

Sejdeme se v pondělí 4. září v 9 hodin před školou, kde všichni společně uvítáme žáky prvního ročníku.

V pondělí 11.9.2017 od 16:15 do 16:45 proběhnou společné informativní třídní schůzky