Školní rok 2018/2019

Schůzka s rodiči žáků 9. ročníku ohledně přijímacího řízení na střední školy a učiliště se koná v úterý 11. prosince od 16:00 v přízemí školy. Rodiče dostanou pokyny k volbě povolání, vyplňování přihlášek a postupu při přijímacím řízení.

Grossová

Den školy na SŠ a ZŠ Město Albrechtice

21. 11. 2018

Žáci 8. a 9. ročníku se seznámili s nabídkou učebních oborů na SŠ ve Městě Albrechticích. Mohli si prakticky vyzkoušet zdobení perníčků, přípravu jednohubek a řešit příklady z dynamiky kapalin.

Vzdělávací akce – Vznik samostatného státu

13. 11. 2018

Žáci 9. ročníku se stručně seznámili se vznikem samostatného Československa a osobně si vyzkoušeli život ve 20. letech 20. století. Fotky lze stáhnout zde.

Konzultace ohledně volby povolání na ÚP

Žáci i rodiče si opět mohou domluvit konzultaci k volbě povolání. Konzultaci lze domluvit telefonicky na číslech: 960 106 418, 770 160 724 nebo 950 106 481. Schůzku je možné domluvit na pracovišti v Bruntále (Květná 64), podle potřeby i v Krnově (Březinova 1a).
Grossová

Pasování deváťáků

4. 9. 2018

Ředitelka školy v tělocvičně pasovala nové deváťáky. Žáci obdrželi “Certifikát deváťáka” se spoustou užitečných rad do života ;).

Milí deváťáci, sejdeme se v pondělí 3. září v 9 hodin před školou, kde uvítáme nové prvňáčky. Na chvíli se zdržíme společně v naší třídě a potom si budete moct užít poslední odpoledne bez školního “trápení”.

Doufám, že jste si přes prázdniny dostatečně odpočinuli, načerpali nové síly a s nadšením se vrátíte do školních lavic 🙂.

Do nového školního roku vám přeji hodně úspěchů, ať se vám ve všem daří a ať vám vychází vše podle vašich představ 🙂.

Konzultační hodiny:

Upozornění pro rodiče: Vzhledem k vyučovacím povinnostem učitelů žádáme rodiče, aby dodržovali následující konzultační hodiny:

• malá budova – pondělí 12:00 – 13:00 hod.
  • velká budova – kterýkoli den po domluvě s učiteli vždy od 13:30 do 14:30 hod.
  • není možné Vám vyhovět v ranních hodinách