Školní rok 2019/2020

Exkurze

Kdy: pátek 25. října 2019

Kam: Brno – vzdělávací centrum VIDA, hrad Špilberk (kasematy)

Sraz: 6:45 hod. před budovou ZŠ v Jindřichově

Odjezd: 7:00 hod. autobusem od ZŠ

Příjezd: mezi 19 – 20 hod. k budově ZŠ. Příjezd bude dle aktuální dopravní situace. Bude následovat volný rozchod žáků od budovy ZŠ.

Cena: Vybíráme 500 Kč

Se sebou: oblečení vhodné podle počasí, pohodlná obuv na celodenní nošení a chození, svačinu, pití, kartičku pojištěnce, kapesné

Aplikace Wocabee
V minulém školním roce jsme měli možnost zdarma na měsíc vyzkoušet aplikaci WocaBee, která slouží k naučení a procvičení slovíček v Anglickém jazyce.
V tomto školním roce je zapotřebí tuto aplikaci zaplatit, Cena na 9 měsíců (říjen – červen) 225,- Kč / 25,- Kč na měsíc.

V úterý 10. září 2019 v 16:00 se budou konat hromadné TŘÍDNÍ SCHŮZKY, které zahájíme spolu s paní ředitelkou ve školní jídelně a poté proběhnou ve třídě.

Školní exkurze:

• 25. října 2019 se uskuteční exkurze žáků druhého stupně. Letos se vydáme do Brna do science centra VIDA! Čeká nás výukový program s názvem “Mladý detektiv”
  • Více o výukovém programu se dočtete na webových stránkách: https://vida.cz/vyukove-programy/mlady-detektiv
  • Další zastávkou exkurze bude hrad Špilberk – kasematy
  • Podobnější informace o exkurzi budou dodány jakmile budou k dispozici

Vítám Vás, OSMÁCI, v novém školním roce!!!!

Doufám, že se jste si prázdniny užili a načerpali jste dost sil, které budete určitě potřebovat.

Školní rok společně slavnostně zahájíme v pondělí 2. září v 9:00 před školní budovou, kde také uvítáme naše nové prvňáčky a zajdeme se společně podívat do Vaší třídy, po které se Vám už určitě moc stýská:-))

V úterý 3. 9. strávíme den společně ve třídě a také se zúčastníme Pasování deváťáků. Od středy se již začneme učit:-))

OBĚDY budou od úterý 3.9. a SVAČINKY od pondělí 9.9.