Školní rok 2020/2021

PO VÁNOCÍCH SE OPĚT UČÍME TZV. DISTANČNĚ – ONLINE.

AKTUÁLNÍ ONLINE ROZVRH NAŠÍ TŘÍDY

8.00-8.409.00-9.4010.00-10.4011.00-11.40
ČMVTAPO
ČHV – 9:25Z, N, D +VKO – 11:30ÚT
MAST
ČF testČT
MA

NAŠE VÁNOČNÍ FOTO – VÁNOČNÍ BESÍDKA PROSINEC 2020

!!!VRACÍME SE DO ŠKOLY!!!

30. listopadu 2020

se vracíme po distanční výuce opět do lavic!!!

Věřím, že všechno společně zvládneme:).

ONLINE VIDEO VÝUKA – PŘES APLIKACI TEAMS

Milí sedmáci,

v pondělí 2. 11. 2020 se začínáme ne jen v češtině, ale i v matematice, angličtině, přírodopisu setkávat také tzv. ONLINE s pomocí aplikace Teams.

Věřím, že vše půjde stejně dobře jako na naší zkušební videokonferenci ve čtvrtek před prázdninami:).

ROZVRH ONLINE SETKÁNÍ jsem vám zaslala na Bakaláře.

Přeji vám všem hodně zdraví a sil toto ne úplně standardní období co nejlépe zvládnout.

A nezapomeňte, máme Halloween!

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

MILÍ ŽÁCI, PŘEJI VÁM VŠEM CO NEJ NÁSLEDUJÍCÍ DNY VOLNA A PODZIMNÍ PRÁZDNINY. OPATRUJTE SE, DÁVEJTE NA SEBE POZOR, AŤ SE POTÉ OPĚT VE ZDRAVÍ SETKÁME:).

26. – 27. 10. – dny volna vyhlášené MŠMT

28. 10. – STÁTNÍ SVÁTEK

29. – 30. 10. – podzimní prázdniny

Na následující týden tedy neobdržíte žádné úkoly, pouze vám zašlu on-line odkaz k dobrovolnému procvičování. Kdo bude chtít, může si odkaz otevřít a cvičení splnit.

Nové úkoly obdržíte až v pátek 30. 10. 2020 – úkoly na následující týden (2. – 6. 11. ).

Pozvolně začínáme používat také aplikaci Teams.
Jsem ráda, že se nám včerejší 1. on-line video tak povedlo a doufám, že další naše spojení půjdou stejně tak dobře.

Úkoly budeme tedy od pátku 30. 10. 2020 zasílat souběžně na aplikaci Teams i na aplikaci Bakalář.

Bakalář i nadále zůstává jako komunikační kanál pro rodiče – informace o vzdělávání žáků, omlouvání absence, vzájemná komunikace s učiteli atd. V tomto ohledu se nic nemění.

Pracuje se také na rozvrhu on-line video schůzek (výuky) – o všem vás včas budu informovat. Má představa je taková, že bychom se např. v češtině potkávali on-line 2-3x za týden (po, st, pá).
Vše je závislé na kvalitě přenosu.

Přeji Vám všem pevné zdraví a pěkné podzimní dny.
p. uč. Lozertová

Věnujte pozornost následujícímu sdělení:

VÍTEJTE V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE MILÍ SEDMÁCI!!!

Budu se na Vás těšit v úterý 1. září v 9:00 hod. před školou, kde se uskuteční slavnostní zahájení nového školního roku. Poté rozchod domů.

POZOR!!!

OBĚDY BUDOU K DISPOZICI OD 2. 9. 2020, SVAČINY AŽ OD 7. 9. 2020.

Naše plány:

• 2. 9. 2020 končí výuka ve 12:10 hod.
  • Od 3. 9. 2020 se už učíme podle rozvrhu, s sebou si už vezměte psací potřeby a přezůvky.
  • 27. října 2020 se uskuteční vzdělávací exkurze druhého stupně. Společně s osmáky a deváťáky se vydáme do Otrokovic do EXPERIMENTÁRIA, dále navštívíme ARCHEO SKANZEN v Modré a VELEHRAD.

Ve čtvrtek 10. září 2020 se uskuteční první informativní třídní schůzky.

• pro všechny rodiče zahájení v 16:00 hod. v kmenové třídě 7. ročníku
  • v 17:00 hod. bude následovat 2. část týkající LYŽAŘSKÉHO KURZU – veškeré potřebné informace vám budou sděleny p. uč. Mgr. B. Halířovou
  • účast na schůzkách je nutná