Školní rok 2019/2020

Vážení rodiče, již můžete zasílat zálohové platby na lyžařský výcvik.

• Informace o zasílání plateb jste obdrželi na třídních schůzkách (účet, částka, variabilní symbol)
  • Termín lyžařského výcviku: 16. až 21. února 2020
  • Zároveň žádáme o vyplnění a odevzdání závazných přihlášek na lyžařský výcvik

Informace ke školní exkurzi:

• Termín konání exkurze: pátek 25. října 2019
  • Místo konání exkurze: Brno
  • Účast na exkurzi: žáci 7., 8. a 9. ročníku
  • Doprovod: Mgr. Barbora Halířová, Mgr. Jana Houdková, Mgr. Petr Kubisz
  • Sraz: 6:45 hod. před budovou ZŠ v Jindřichově
  • Odjezd: 7:00 hod. autobusem od ZŠ
  • Příjezd: mezi 19 – 20 hod. k budově ZŠ. Příjezd bude dle aktuální dopravní situace. Bude následovat volný rozchod žáků od budovy ZŠ
  • Cena: Vybíráme 500 Kč (v ceně je zahrnuto: jízdné autobusem, program ve Science centru VIDA, program Špilberk – kasematy)
  • Se sebou: oblečení vhodné podle počasí, pohodlná obuv na celodenní nošení a chození, svačinu, pití, kartičku pojištěnce, kapesné

Ve Science centru VIDA! nás čeká výukový program s názvem “Můj mikrosvět”. Více o programu se můžete dozvědět na jejich oficiálních stránkách:

Vážení rodiče, v úterý 10. září 2019 se uskuteční společné informativní třídní schůzky.

• pro všechny rodiče zahájení v 16:00 hod. v jídelně ZŠ
  • po skončení společné části proběhnou schůzky ve třídách
  • účast na schůzkách je nutná, rodiče obdrží potřebné informace a přístupová hesla k elektronické žákovské knížce

Naše plány:

• V prvním týdnu (od 3. 9. do 6. 9. 2019) končí výuka ve 12:10 hod.
  • Od středy 4. 9. 2019 se učíme podle rozvrhu
  • 25. října 2019 se uskuteční vzdělávací exkurze druhého stupně. Společně s osmáky a deváťáky se vydáme do Brna do science centra VIDA! a na hrad Špilberk. Bližší informace budou dodány jakmile to bude možné.

Milí sedmáci,

mnozí z Vás jistě již netrpělivě vyhlíží začátek školního roku, který se nezadržitelně blíží. Pravda, prázdniny již byly předlouhé a věřím, že jste načerpali spoustu sil a energie do nového školního roku.

Slavnostní zahájení nového školního roku proběhne pondělí 2.9.2019 v 9:00 hodin před budovou školy. Následně navštívíme společně svoji třídu, kde strávíme tento školní rok. na první školní den si nemusíte nic brát.

V úterý 3.9.2019 si sebou již vezměte psací potřeby a přezůvky. Vzdělávat se začneme od středy 4.9.2019.

Hurá, škola je tady 🙂 🙂

SEDMIČKA JE BOŽÍ 🙂 🙂