ŠKOLNÍ ROK 2017 / 2018

Prosinec

V pátek 22.12. navštíví naši školu šermíři s programem “Staré pověsti české”, který proběhne v tělocvičně. Cena 45,- Kč. (Žáci, kteří byli v divadle a na exkurzi doplácejí pouze 1,-Kč).

V pátek 22.12. rovněž proběhne vánoční besídka naší třídy, každý koupí jeden dárek v hodnotě 50,- Kč, dárky si budeme potom u stromečku losovat. Je možno dále donést trochu cukroví, pití….prostě co má kdo rád.

Listopad

V pondělí 13. listopadu se budou konat individuální TŘÍDNÍ SCHŮZKY  od 15:00 do 17:00, kdy se můžete informovat na prospěch a chování Vašeho dítěte. Účast nutná, pokud se nebudete moci dostavit, prosím domluvte si se mnou náhradní termín, a to buď telefonicky nebo mailem (viz. žákovská knížka).

EXKURZE

Ve středu 25. října se vydáme na exkurzi do Ostravy – Dolních Vítkovic, kde navštívíme Velký svět techniky.

Odjezd: 6:32 hod. vlakem z Jindřichova (sraz 6:20 hod)

Příjezd 17:37 hod. na nádraží do Jindřichova, kde budou mít děti rozchod

Cena: vstupné 110,- Kč, jízdné ještě upřesním, kapesné (navštívíme nákupní centrum Karolina)

Nezapomeňte odevzdat NÁVRATKY, bez nich Vaše dítě nemůže jet!

Září

Na pátek 29. září 2017 vyhlašuje ředitelka školy ředitelské volno!!!

Vybíráme 10,- Kč na UNICEF.

Milí šesťáci,

vítám Vás v novém školním roce 2017/18!!!

Doufám, že jste si prázdniny pořádně užili a odpočinuli si, protože v pondělí 4. září se na Vás budu v 9:00 hod. těšit před hlavní budovou školy, kde proběhne slavnostní zahájení nového školního roku a přivítáme naše nové prvňáčky. Poté se přesuneme do Vaší nové třídy:-)) V úterý se dozvíte všechny organizační záležitosti, a od středy se už budeme učit podle rozvrhu!!!

Těším se na Vás, Vaše třídní učitelka…

V pondělí 11.9. 2017 se budou konat INFORMATIVNÍ TŘÍDNÍ SCHŮZKY od 16:15 do 16:45.

Konzultační hodiny:

Upozornění pro rodiče: Vzhledem k vyučovacím povinnostem učitelů žádáme rodiče, aby dodržovali následující konzultační hodiny:

• malá budova – pondělí 12:00 – 13:00 hod.
  • velká budova – kterýkoli den po domluvě s učiteli vždy od 13:30 do 14:30 hod.
  • není možné Vám vyhovět v ranních hodinách