Školní rok 2021/2022

10. 9. 2021 – Netradiční čtení

Páteční čtení, respektive hodinu českého jazyka jsme si zpetřili ukázkou čtení ve vietnamštině. Náš spolužák nám totiž přinesl ukázat knihu v jeho rodném jazyce, ze které nám přečetl úryvek a následnovně nám přeložil, co jsme vlastně slyšeli.

Pěkně vás vítám v novém školním roce, moji milí páťáci 😉
Prázdniny nám utekly jako voda, proto vás touto cestou seznámím s tím, co nás čeká v nejbližších dnech…

• Zahájení školní roku 1. září 2021 v 9:00 hod. před školou
  • 1. září ještě nepůjdeme do třídy – veškeré potřebné informace si řekneme před školou
  • 2. září se již potkáme v naší nové třídě – budeme ve škole 5 vyučovacích hodin (do 12:10 hod.)
  • 2. září proběhne ve škole testování (kdo je očkován nebo prodělal onemocnění – musí přinést potvrzení)
  • Obědy jsou zajištěny od čtvrtku 2. září 2021
  • Svačinky budou od pondělí 6. září 2021
  • Ke stravování se můžete přihlásit zde – telefon jídelna: 702 086 972, mail: jidelna@zsjindrichov.cz