1. – 5. 10. 2018

Č – předložky a předpony
M – písemné sčítání a odčítání
Vl – barvy na mapě, orientace na mapě
Př – Les

5. října pojedeme do SVČ Krnov na výuku dopravní výchovy – bude oznámeno prostřednictvím návratek.

Termíny plavání:

1. středa 10. 10. 2018
  2. středa 24. 10. 2018

V listopadu se chystáme do Krnova na výstavu replik korunovačních klenotů – bude včas oznámeno.

Až půjdu do školy, tam do té velké,
budu mít aktovku, do ní se vejde:
pouzdro, sešity, knihy a barvičky,
v ruce si ponesu pytlíček na cvičky.
Ve třídě každý své místo má,
těším se, až budu žák 4. A!

Toto zase uteklo!

Milí žáčci, vážení rodiče, vítám vás v novém školním roce 2018/2019.

Věřím, že společně vykročíme správnou nohou a podaří se nám zdolat každá překážka, která je před námi.

Hned na začátku školního roku nás čeká plavecký výcvik. Protože v Městských lázních v Krnově dochází k odstávce elektřiny, budeme na bazén jezdit v pondělí a ve středy. Vybíráme 500,- Kč. (Přesné informace obdržíte 4. 9. prostřednictvím ŽK).

V měsíci září proběhnou také první společné informativní třídní schůzky. Zde se společně poprvé setkáme a projednáme důležité informace týkající se nejen začátku školního roku.

Těším se na vás! Jana Zábranská