3. – 7. 12. 2018

Č – vyjmenovaná slova a slova příbuzná B, L, M, P, S
M – násobení a dělení mimo obor malé násobilky
Vl – města ČR
Př – živočichové a rostliny na louce

Voda křížem krážem

Prakticky 14 dní nám výukou doslova protékala voda. Podívali jsme se na ni hned z několika úhlů, v různých předmětech, v rozmanitých aktivitách, ve skupinách, dvojicích i samostatně, aktivně i pasivně, pozorováním, demonstrací, prostě zcela kompletně.

Děkuji za pečlivé plnění úkolů, za obohacení výuky, za demonstrace jednoduchých pokusů.

Až půjdu do školy, tam do té velké,
budu mít aktovku, do ní se vejde:
pouzdro, sešity, knihy a barvičky,
v ruce si ponesu pytlíček na cvičky.
Ve třídě každý své místo má,
těším se, až budu žák 4. A!

Toto zase uteklo!

Milí žáčci, vážení rodiče, vítám vás v novém školním roce 2018/2019.

Věřím, že společně vykročíme správnou nohou a podaří se nám zdolat každá překážka, která je před námi.

Hned na začátku školního roku nás čeká plavecký výcvik. Protože v Městských lázních v Krnově dochází k odstávce elektřiny, budeme na bazén jezdit v pondělí a ve středy. Vybíráme 500,- Kč. (Přesné informace obdržíte 4. 9. prostřednictvím ŽK).

V měsíci září proběhnou také první společné informativní třídní schůzky. Zde se společně poprvé setkáme a projednáme důležité informace týkající se nejen začátku školního roku.

Těším se na vás! Jana Zábranská